PL EN DE

Witamy
na naszej stronie

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i plastiku.

Więcej o nas malowanie

Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe to obok malowania proszkowego najbardziej rozpowszechniona metoda ochronnego lub dekoracyjnego pokrywania detali. Parametry powłoki zależą głównie od materiału użytego do malowania jednakże nie bez znaczenia pozostaje sposób jego aplikowania. Wśród metod aplikacji wyróżnia się m.in. metodę hydrodynamiczną, pneumatyczną i elektrostatyczną.

W naszym zakładzie posiadamy profesjonalną linię do malowania natryskowego elementów metalowych z transportem ciągłym i nowoczesnym wyposażeniem aplikacyjnym, m.in.:

  • automatyczna aplikacja dzwonowa - elektrostatyczna z manipulatorem o kilkustopniowej zmianie prędkości w czasie jednego ruchu
  • manulana aplikacja elektrostatyczna, pneumatyczna i hydrodynamiczna

 

Aplikacja odbywa się po przygotowaniu powierzchni (ewentualnie wstępnym pokryciu kataforezą) detali i po niej następuje suszenie w temperaturze zależnej od stosowanego materiału (60-200 oC). Linia wyposażona jest w transport ciągły,z nowoczesnym ekologicznym systemem dekantacji. Na naszej  lini natryskowej malujemy obecnie detale przeznaczone m.in.do samochodów:

Fiat, Audi, oraz całą gamę amortyzatorów przeznaczonych dla przemysłu kolejowego.

malowanie kataforetyczne malowanie proszkowe malarnia proszkowa KTL
malowanie natryskowe

electropoli
Poland


Zapraszamy do współpracy

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie www