Electropoli dostarcza rozwiązania dla obowiązujących obecnie norm środowiskowych oraz potrafi sprostać wszelkim typom specyfikacji. Aby jak najlepiej móc odpowiadać Państwa oczekiwaniom, ELECTROPOLI dysponuje ośrodkiem badań i rozwoju umożliwiającym rozwój usług zgodnych z wymogami rozporządzenia REACH. ELECTROPOLI stale rozwija nowe procesy technologiczne, co przekłada się na poprawę odporności korozyjnej i jakości powierzchni nie tylko dla branży motoryzacyjnej, ale także lotniczej, wojskowej, kolejowej, dla przemysłu paliwowego, gazowniczego itd.

Opatentowane procesy (Zeltec®, GFE®, Autrium®, Dark Zeltec®, Zeltium®+ Zeltalloy® itd.) rozwijane przez Electropoli wraz z jej klientami świadczą o znajomości technologii oraz bezwarunkowym i uznanym zaangażowaniu. Z procesów tych można korzystać na całym świecie, bez względu na sektor działania.

Przemysł motoryzacyjny, samochody osobowe, ciężarowe i motocykle:

industrie automobile electropoliOd ponad 60 lat Electropoli, firma obecna i uznana w przemyśle motoryzacyjnym (samochody osobowe, ciężarowe i motocykle), odpowiada specyfikacjom oraz spełnia normy motoryzacyjne.
Zarządzanie logistyczne (FIFO, KANBAN, EDI) oraz obecność na arenie międzynarodowej pozwalają na zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw Supply Chain.
Electropoli oferuje usługi dopasowane do Państwa potrzeb (transport, pakowanie, oprawianie i montaż elementów, etykietowanie, specjalne wykończenia) oraz posiada jedyny w Europie panel do obróbki odpowiadający specyfikacji Państwa zamówienia.
Zbudowała oparte na wieloletnim zaufaniu stosunki partnerskie z następującymi producentami: Fiat, Opel, Toyota, Volkswagen, Ford, Mercedes, Suzuki, BMW, Isuzu (silniki), Audi, Volvo, Peugeot, Citroën, Renault, Iveco, Man, Skoda, Scania i inne.

Sektor lotniczy i zbrojeniowy:

armement electropoliJako specjalista w zakresie obróbki powierzchniowej, Electropoli rozszerza ofertę dla klientów z sektora lotniczego i zbrojeniowego (cynk-nikiel, malowanie natryskowe). Już od wielu lat Electropoli czyni starania, by móc odpowiedzieć na specyficzne wymagania tej dziedziny działalności.
Warto zauważyć, że zakład w Isigny-le-Buat jest wyposażony w kabinę do malowania natryskowego spełniającą normy lotnicze. Zakład składa się z laboratorium, kabiny do malowania natryskowego, komory desolwatacyjnej oraz suszarni, dysponuje również personelem przeszkolonym w kwestiach przestrzegania norm jakości dla lotnictwa.

 

Electropoli posiada kwalifikacje największych wykonawców w dziedzinie lotnictwa wojskowego.
Electropoli opracowuje metody obróbki powierzchni i techniki aplikacji dostosowane do potrzeb głównych wykonawców w celu spełnienia technicznych wymagań antykorozyjnych, tym samym wpływając na poprawę stanu środowiska. Na przykład, przed zastosowaniem przepisów zakazujących stosowania kadmu, opracowaliśmy metodę cynkowo-niklową jako substytut, która jest znacznie bardziej przyjazna środowisku.

Sektor energetyczny i przemysłowy:

energie electropoliElectropoli dopasowuje swoje rozwiązania do wszystkich dziedzin przemysłu (energetycznego, stoczniowego, kolejowego, zegarmistrzowskiego itd.). Ze względu na obecne często w takich środowiskach, płynące z zewnątrz silne działanie korozyjne (np. kamienie i sól, środowisko morskie itp.) dostosowujemy procesy tak, aby jak najlepiej chronić dane podłoże.

Wiele rodzajów powłok można również łączyć ze sobą według danej specyfikacji produktu:
kataforeza + malowanie proszkowe;
cynkowanie (elektrolityczne lub galwanizacja ogniowa) + malowanie i/lub wykończenie specjalne (np.czarne lub wzmacniane);
cynk + kataforeza + malowanie.

Odkryj oferowane przez nas łączone rodzaje powłok!